Неверный логин или пароль
Забыли пароль?
 
26 Января 2021 вторник
Sofya Semenova07.07.2013  с помощью В Контакте
LAZER DÖVMESİ...
Лазерная татуировка
/YENİ DÜNYA DÜZENİ. YENİ DÜNYA PERDE ARKASI/
/Мировое закулисье. Новый мировой порядок./
LAZER DÖVMESİ denilen insanlığı yahudi finans localarının çiplenmiş kölesi haline getirme planı için 1999 yılında ABD'de devletten kabul belgesi alınmıştır.
O günden bu yana, farklı bahane ve gerekçeleri öne sürülerek, kısmen kullanılmakta ve insanlar alıştırılmaktadır.
Örneğin: havaalanlarında iş adamlarını bekletmek onların değerli zamanını alıyor bahaneyle, bazı beyinsiz işadamlarına bu lazer dövmesi yapılmıştır ve itirazlar da alınmamıştır.
Ayrıca Disneyland'da bir kaç gün kalan kişilere, kaybolmaları ve kendilerinin güvenliği gibi bahanelerle bu dövme yapılmaktadır.
7 sene önce Hollanda'da evsiz insanların alnına bu lazer dövmeler yapılmıştır ve araştırma soruşturma gibi medya araçlarla da insanların beynine, bunun kendilerinin korunması açısından iyi olacağı yerleştirilmektedir. Mesela, cinayetçilerin uydudan takiben etkisiz hale getirileceği gibi bir çok yalan-dolan...
Halk fikrini yoklayıcı kurumlar da milletlerarası finans locasının bir kolu olduğundan, veriler lazer dövmeden yana olduğunu göstermeye, bunu da yahudi medyası aracılığıyla övmeye devam etmektedirler.
Yavaş yavaş paranın ortadan kaldırıldığı insanların da bankalara bağlı olduğu artık o yola girildiğinin bir emaresidir.
Dediklerine göre 'kimse zorlamıyormuş', fakat geçimi için herkes bunu yapmak zorunda kalacak, zira başka bir tür ödeme yapabilme imkanı kalmayacaktır.
Para ortadan tamamen kalkacak.
Bu yana uydurulan, uzaylılar, mesihler falan, hepsi bu olayın ön sıralarında olabilecek koyunbeyinlilerini belirlemek içindi. Tüm kurdukları dini tarikatlar, terörist çeteler, finanse ettikleri insan hakları vs. organizasyonlara katılanlar-hepsi bu lazer dövmesini ilk yaptıracak ve diğerlerine örnek olacak saflardır.
Dünya halkları acilen uyanmalı!
Şerefsiz hainler durdurulmalı!
Bu ''elektronik pasaport'' denilen mason/ilüminat/ üretisi köpek tasmasına karşı çıkılmalı, yoksa gelecek nesillerin tasmalı köle olacağından bizim korkak nesil sorumlu olacaktır.
Bu hainliği bilerek bunlarla işbirliği yapan kişiliksiz mankurtlara karşı da tüm devletlerde ölüm savaşı verilmeli, zira gelecek ölümden de beter bir tabloyu sunmaktadır.
Kaybedilecek artık bir şey kalmadı!
Tek bir hayatımız ve kişisel gururumuz vardı, o da siliniyor ve tasmalı oluyorsak, onurla ölmek veya bu lanetlileri ortadan kaldırmak kalıyor!
İnsanlık uçurumun ucunda! Önünde iki seçeneği var: ya yahudi finansal locasının çiplenmiş kölesi haline gelecek, ya da suç odağını ortadan kaldıracaktır!

Лазерная татуировка
Окончательным решением, станет лазерная татуировка. Невидимый для глаза, на правой руке или на лбу, будет нанесен лазерным лучом полосной код. Это будет означать, что код на Вашей руке, как и дебиторская карточка, будет использоваться и как средство платежа, и как документ, удостоверяющий личность. После этого будет оставаться только считывать сканером Ваш код с руки, и вот уже желаемая информация получена.

Такие соображения — уже вовсе не утопические, а горькая реальность. Лазерная татуировка уже 15 лет испытывается в Дисней-ленде. Тем людям, которые задерживались там на несколько дней, предлагались на выбор постоянная карточка или лазерная татуировка на левой руке. Таким образом проверялось, как люди будут на это реагировать и привыкнут ли они к этому со временем.

Такие же международные предварительные опросники о том, где люди хотят носить татуировку: F = Forehead (лоб) или Н = Hand (рука) уже подготовлены. Все это — проверки, чтобы понемногу приучать людей до того, как это превратится в обязанность.

В Голландии уже семь лет назад начали наносить бездомным лазерную татуировку на лбу. Народу при этом говорят, что таким образом можно сдержать преступность, особенно в Амстердаме. Тем временем, данная лазерная татуировка частично уже введена официально.

Под предлогом более быстрого оформления в дорогу бизнесменов в американских аэропортах уже установлены приборы для считывания этой невидимой маркировки, нанесенной на правую руку. И число тех, кто обращается к этой услуге, постоянно растет, поскольку время — деньги.

Ни в одном месте просто не будут более принимать наличных денег

Никто вовсе не будет принуждать Вас сделать себе такую татуировку, но просто у Вас не будет иного выхода, если, конечно, Вы не самодостаточны. Ни в одном месте просто не будут более принимать наличных денег. И тогда всем народам будет доказано, насколько надежен такой путь.

Невозможны более кражи, поскольку там, где нет денег, ничего нельзя продать из-под полы.

Каждый преступник немедленно может быть по лазерной татуировке обнаруженсо спутника, и незаконные переходы границы также более будут нереальны.